bajka przygoda w parku linowym

Witaj w smakowitym zakątku z Norwegią w tle!

Mój kot właśnie wymruczał mi do ucha, że zostaniemy w kontakcie. Bardzo się z tego cieszę. Mrrr… 

Czy wiesz, co Cię tu czeka?

W Smakach Norwegii zatrzymasz się na chwilkę. Odpoczniesz od bieganiny i oderwiesz się od spraw, które na co dzień spędzają sen z powiek. A jeśli opiekujesz się dzieckiem, to mam dla smyka lub smykałki coś, co pobudzi wyobraźnię i trochę go zajmie.   

Już wybitny poeta rzymski, Owidiusz, mawiał:  

„Odpocznij. Pole, które odpoczęło, daje lepsze plony.” 

Odpoczynek, nawet krótki, pozwoli Ci zebrać myśli, wyciszyć emocje, odzyskać świeże spojrzenie na wiele spraw, nawet tych trudnych. Dzięki temu będziesz łatwiej sobie z nimi potem radzić. A jeśli czasami odczuwasz samotność, norweskie sagi i ich bohaterowie będą Ci serdecznymi przyjaciółmi.

W Smakach Norwegii znajdziesz sporo opowieści, krótszych, dłuższych, czasem żartobliwych, innym razem bardziej dramatycznych, ale zawsze będą to świetnie opowiedziane historie. Znajdziesz tu też ciekawostki na temat Norwegii i jej mieszkańców i proste przepisy na smaczne dania z norweskich sag. A wszystko to okraszone humorem. 

Dziś w podziękowaniu za zapis mam dla Ciebie i Twojego dzieicka bajkę w wersji audio. Czyta ją z wielkim wyczuciem aktorka, Małgorzata Lewińska. Dzieciaki w mojej rodzinie słuchały jej z otwartymi buziami. To dla mnie (jako autorki) najpiękniejsza nagroda.  

 

Pozdrawiam ciepło, Magdalena Wytrębowicz Wydawca