Witaj w smakowitym zakątku z Norwegią w tle!

Mój kot właśnie wymruczał mi do ucha, że zostaniemy w kontakcie. Bardzo się z tego cieszę.

Przypuszczam, że tak jak mnie, również i Ciebie zachwyca surowe piękno Norwegii, ciekawi kultura i zwyczaje tego kraju. A może już zaczytujesz się w norweskiej pełnej klimatu literaturze, tak bardzo bogatej i różnorodnej?

Dzięki Smakom Norwegii zatrzymasz się na chwilkę, odpoczniesz od nieustannej bieganiny i oderwiesz się od spraw, które na co dzień spędzają sen z powiek.

Już wybitny poeta rzymski, Owidiusz, mawiał:

„Odpocznij. Pole, które odpoczęło, daje lepsze plony.”

Odpoczynek, nawet krótki, pozwoli Ci zebrać myśli, wyciszyć emocje, odzyskać świeże spojrzenie na wiele spraw, nawet tych trudnych. Dzięki temu będziesz łatwiej sobie z nimi potem radzić. A jeśli czasami odczuwasz samotność, saga i jej bohaterowie będą Ci serdecznymi przyjaciółmi.

W Smakach Norwegii znajdziesz sporo opowieści, krótszych, dłuższych, czasem żartobliwych, innym razem bardziej dramatycznych, ale zawsze będą to świetnie opowiedziane historie. Znajdziesz tu też ciekawostki na temat Norwegii i jej mieszkańców, proste przepisy na smaczne potrawy z norweskich sag, porady o tym, co czytać, z kim i gdzie błądzić po tym pięknym kraju. A wszystko to okraszone dużą dawką humoru.

Dziś w podziękowaniu za zapis mam dla Ciebie naprawdę miłą, wciągającą książkę. To MamyTo Mamy  

Pozdrawiam ciepło, Magdalena Wytrębowicz Wydawca

lub

UWAGA: jeśli Twoje urządzenie nie czyta e-booków, kliknij w poniższy przycisk i pobierz plik pdf.